Blog

Centrum Motoryzacyjne "Nowe Miasto"
CENTRUM MOTORYZACYJNE
"NOWE MIASTO"

09-120 Nowe Miasto, ul. Ludowa 15 a, mazowieckie
tel. 503 360 406, e-mail: skpnowemiasto@wp.pl
NIP 5671212766

Przejdź do treści

Kupujemy samochód używany

Opublikowany przez w Przeglady ·
Tags: sprawdzamysamochódużywany
Każdy z nas marzy o zakupie samochodu dobrej marki, zadbanego, bez uszkodzeń, z gwarancją że nie brał udziału w wypadku, z dobrą historią przeglądów i oczywiście taniego w zakupie i eksploatacji. Ach te marzenia....
Gdy już wybierzemy i znajdziemy wymarzony model u sprzedawcy zapewniającego, że samochód był i jest sprawny, że nie musimy nic w nim robić - lepiej go sprawdzić w Stacji Kontroli Pojazdów.

Możemy sprawdzić samochód samodzielnie - najlepiej podczas jazdy próbnej. Wówczas możemy usłyszeć prawidłową (lub nieprawidłową) pracę silnika, kół, sposób jazdy. Trzeba zdać sobie sprawę z tego, że jazda próbna będzie na krótkim odcinku i nie wszystkie mankamenty (jeżeli istnieją) się ujawnią. Ważny jest też wygląd samochodu i silnika który może sugerować czy samochód brał udział w wypadku.

Bezpieczniej dla Państwa jest zlecić badanie samochodu na Stacji Kontroli Pojazdów gdzie przeszkolony personel sprawdzi wszystkie elementy samochodu, ich stopień zużycia, korzystając z szerokiej gamy narzędzi kontrolnych. Przed zakupem sugerujemy ustalenie z osobą sprzedającą możliwość kontroli samochodu na jego koszt. Gdyby się nie zgodził - lepiej zrobić to na koszt własny i ustrzec się przed ewentualnymi wysokimi kosztami naprawy dopiero co kupionego, wymarzonego samochodu. Po przeprowadzonej kontroli otrzymają Państwo szczegółowy raport o stanie samochodu oraz sugestie co należy naprawić, w jakim czasie oraz w jakiej cenie.

Przegląd możecie Państwo zlecić zaprzyjaźnionemu mechanikowi, który zrobi to sumiennie. Również oceni stopień zużycia lecz nie ma wglądu do historii wykonanych przeglądów samochodu. Jeżeli chcą mieć Państwo pełną informację o samochodzie zalecałbym wizytę w Autoryzowanej Stacji Kontroli Pojazdów. Dodatkowa informacją będzie raport dopuszczający pojazd do ruchu dający nam informację czy wymarzony samochód jest sprawny.Brak komentarzy

ADRES:

ul. Ludowa 15 a
09-120 Nowe Miasto

GODZINY PRACY

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00
​​Sobota: 8:00 - 14:00
TELEFONY:
E-mail: skpnowemiasto@wp.pl
Sklep - 603047174
Stacja kontroli - 503360406
Warsztat - 605576637
Wróć do spisu treści